Καλώς ήλθατε!!

"The original blog of potamoula"

Τρίτη 22 Οκτωβρίου 2013

Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ!!!!!!!

Η Ομάδα μας κατάφερε να πάρει την νίκη στο εκτός έδρας παιχνίδι, με την ομάδα του παναμβρακικού.Προφανώς η ομάδα μας ηταν καλύτερη στη περισσότερη  διάρκεια του αγώνα, με ελάχιστα λάθη απο τους παίκτες μας .
    Η Ομάδα μας βρεθηκε να χανει με 1-0 . Η ανατροπή δεν άργησε να έρθει, με εκτελεστή του πρώτου τέρματος τον Κώστα Γκέκα ύστερα απο εκτέλεση φάουλ έκανε το 1-1. Ο δεύτερος σκόρερ  ηταν ο Χρισόστομος Αναγνωστόπουλος ο οποίος έκανε και την ανατροπή αφου πρωτίστως βρισκόμαστας πίσω στο σκόρ και έτσι έγινε το 1-2, το οποιο ηταν και το σκόρ του ημιχρόνου.
   Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδας συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό, με αποτέλεσμα να βρεθεί ξανά  σε θεση βολης ο Κώστας Γκέκας και να σφραγίση την νικη  για την ομαδα μας με 1-3 και να βάλει το κερασάκι στη τούρτα....
Ακολουθούν βίντεο.

Αναχώρηση της αποστολης απο Αγρίνιο.

Η άφιξη των παικτών στο γήπεδο της Μπούκας.

Ο σκόρερ των δύο τερμάτων για την Ποταμούλα.

Επιθεώρηση του γηπέδου απ'τους παίκτες...

Τα αποδητήρια των  ομάδων.

.

Το ζέσταμα της ομάδας.

Ο πάγκος της ομάδας μας .

Η χρύση αλαγή  με το γυαλί...

O μελλοντικός παίκτης της ομάδας.

Παρόλου που ο Οκτώβρης έχει 20,η ζέστη δεν υποφέρεται μας δήλωσε ο Νίκος Αναγνωστόπουλος.

Οχι απλά προπονητής της ομάδας αλλα και το αφεντικό του αγώνα άλλωστε η εικονα τα λέει απο μόνη της....